Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Veličina ekrana 3'', Ekran osetljiv na dodir, Senzor slike CMOS, Efektivni pikseli 20.9 Mpix, Maksimalna žižna daljina: 50 mm, Rezolucija video zapisa 4K (2160p)
Maloprodajna cijena: 918.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
734.53 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Veličina senzora | CMOS, 23.6 mm x 15.7 mm |
| Boja | Crna |
| Efektivni pikseli | 20.9 Mpix |
| Senzor slike | CMOS |
| Opis senzora slike | APS-C (23.6 x 15.7 mm) |
| Objektiv | Nikon Z Standardni zum Minimalna žižna daljina: 16 mm Maksimalna žižna daljina: 50 mm Stabilizacija slike |
| Fokus | Autofokus Autofokus za oči (AF za oči) Fokusni opseg: Makro, Normalno, Široko Broj tačaka autofokusa (do): 209 |
| Blic | Bez blica |
| Veličina ekrana | 3" |
| Ekran osetljiv na dodir | Da |
| Ekran | TFT LCD ekran Rezolucija: približno 1040000 tačaka Ekran sa promenljivim uglom |
| Tipovi datoteka | JPEG, RAW |
| Rezolucija video zapisa | 4K (2160p) Usporeno snimanje HD filmski režim - fokus: automatski |
| ISO osetljivost | 100 - 51200, maksimalna proširenotst: 204800 |
| Blenda | Brzina: 1/4000 – 30 sek. (korak od 1/3 EV), sijalica, vreme Minimalni otvor blende: f/6.3 Maksimalni otvor blende: f/3.5 |
| Kontrola ekspozicije | Kontrola osvetljenosti Burst režim:11 kadrova u sekundi Self Timer Kašnjenje samookidača: 2 sekunde, 5 sekundi, 10 sekundi, 20 sekundi Režimi snimanja: Auto, P: programirani automatski sa fleksibilnim programom, S: automatski prioritet zatvarača, A: automatski prioritet otvora blende, M: ručno, U1, U2 i U3: režimi korisničkih podešavanja |
| Balans bele | Automatski (3 tipa), automatsko prirodno svetlo, direktna sunčeva svetlost, oblačno, senka, žarulja, fluorescentna (3 tipa), blic, izaberite temperaturu boje (2500 K–10000 K), unapred podešeno ručno (može se sačuvati do 6 vrednosti), sve sa finim podešavanjem osim izbora temperature boje |
| Skladištenje podataka | 1 slot za memorijsku karticu: SD, SDXC, SDHC |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Ostale karakteristike | Detekcija lica Audio snimanje |
| Tip napajanja | Li-ion baterija i strujno |
| Opis napajanja | Napajanje putem USB-C-a Punjiva uklonljiva baterija EN-EL25 |
| Dimenzije | 7.34 x 5.94 x 12.72 cm |
| Masa | 349 g (telo) |
| EAN | 4960759910783 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 24.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
GoPro Media Mod - Directional Camera Mic + Media Ports Frame, H12 Black,H11 Black,H10 Black,H9 Black
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana