Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ninja AF160EU Airfryer jedna korpa/5.2L/1750W/siva
Maloprodajna cijena: 171.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
137.09 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Zapremina : | 5.2 l |
| Broj porcija (1 porcija ~ 250g): | XL - do 5 porcija |
| Karakteristike: | Broj programa: 6 Funkcija prženja Funkcija pečenja Funkcija čuvanja toplote Broj osoba: 6 Digitalni tajmer Funkcija dehidratacije Jednostavno čišćenje Prekidač za uključivanje/isključivanje Zapremina: 5.2 l |
| Broj fioka: | 1 |
| Kontrola: | Digitalna |
| Kuvanje uz aplikaciju: | Ne |
| Snaga: | 1750 W |
| Boja: | Siva |
| Masa: | 5.2 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 32 x 36 x 25 cm |
| Obim isporuke: | Posuda za mrvice Rešetka za roštilj Ploča za roštilj |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.48EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Friteza Snaga: 2.200W Temperatura: od 90°C do 190°C Fizičke karakteristike - Boja: Inox Zapremina: 3l Kapacitet: 1kg Reklamaci...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana