Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Konstrukcija: Baza od najlona/plastike,Čelična konstrukcija Materijal: Hladna pena (jezgro),Tkanina,Točkići od najlona Podesivost: Podesiva visina sedišta od 47cm do 59cm Boja: Crna Nosivost: 135kg Težina: 24.5kg Pakovanje: Jastuci: donji (lumbalni) i gornji (cervikalni) Ostalo: Gas lift klase 4,Točkići prečnika 50mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 390.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
312.18 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Konstrukcija | Čelična konstrukcija, Baza od najlona/plastike |
| Materijal | Tkanina, Točkići od najlona, Hladna pena (jezgro) |
| Podesivost | Podesiva visina sedišta od 47cm do 59cm |
| Boja | Crna |
| Nosivost | 135kg |
| Težina | 24.5kg |
| Pakovanje | Jastuci: donji (lumbalni) i gornji (cervikalni) |
| Ostalo | Gas lift klase 4, Točkići prečnika 50mm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.20EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Trust GXT 719 RGB gaming stolica RUYA, crna, udobna, podesiva, bežični daljinski
Karakteristike - Konstrukcija: Aluminijumska baza Materijal: Aluminijum,Koža,Poliamidni najlon Podesivost: Dodatni jastuci za lumbalni deo kičme i vra...
Potpuno podesivo sjedište koje uvijek nudi savršenu trkačku poziciju, bez obzira na vašu visinu.
UVI Chair Elegant Business gaming/kancelarijska stolica
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana