Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply) Režim rada: Line interactive Snaga (VA): 1.000 Snaga (W): 600 Faktor snage: 0.6 Baterija - Broj baterija: 2 Voltaža: 12V Kapacitet: 7Ah Punjenje: 90% kapaciteta za 4h do 6h Vreme rada baterije: 100% Load - < 1 min,25% Load - 19 min,50% Load - 5min 30s,75% Load - < 2 min Priključci / Slotovi - Izlazni priključci: 4x šuko Povezivost: USB (Tip B) Ostali priključci / Slotovi: 2x RJ-45/11 Zaštita - Vrsta zaštite: Lan Zaštita,Telefonska (modemska) zaštita,Zaštita od prevelikog opterećenja (napona) Ostale karakteristike - Dodatne funkcije: "Hladan start",Auto-Restart,Boost and buck automatska stabilizacija napona,Simulated sine wave Displej: LCD color touchscreen display Softver: Software Management (ViewPower) Ostalo: Alarm,Mikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost Fizičke karakteristike - Dimenzije: 320mm x 182mm x 130mm Masa: 7.8kg Nivo buke: <40dB Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Baterija: 12 meseci
Maloprodajna cijena: 100.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
80.44 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | UPS (Uninterruptible Power Supply) |
| Režim rada | Line interactive |
| Snaga (VA) | 1.000 |
| Snaga (W) | 600 |
| Faktor snage | 0.6 |
| Baterija | |
| Broj baterija | 2 |
| Voltaža | 12V |
| Kapacitet | 7Ah |
| Punjenje | 90% kapaciteta za 4h do 6h |
| Vreme rada baterije | 75% Load - < 2 min, 100% Load - < 1 min, 25% Load - 19 min, 50% Load - 5min 30s |
| Priključci / Slotovi | |
| Izlazni priključci | 4x šuko |
| Povezivost | USB (Tip B) |
| Ostali priključci / Slotovi | 2x RJ-45/11 |
| Zaštita | |
| Vrsta zaštite | Zaštita od prevelikog opterećenja (napona), Lan Zaštita, Telefonska (modemska) zaštita |
| Ostale karakteristike | |
| Dodatne funkcije | "Hladan start", Auto-Restart, Boost and buck automatska stabilizacija napona, Simulated sine wave |
| Displej | LCD color touchscreen display |
| Softver | Software Management (ViewPower) |
| Ostalo | Alarm, Mikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 320mm x 182mm x 130mm |
| Masa | 7.8kg |
| Nivo buke | <40dB |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Baterija | 12 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.63EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Baterija za UPS 12V 9Ah, Dimenzije: D151 x Š65 x V94mm, Težina: 2,8kg
Aten PRO 3000 2700W UPS (PWUP-OL300AP-AZ01B)
APC Easy UPS On-Line SRV 19" Rail Kit, 700mm depth
NPE-0850, Kapacitet: 850VA / 480W
NPR-1700-RT, Kapacitet: 1700VA / 1350W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana