Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply) Režim rada: Line interactive Snaga (VA): 600 Snaga (W): 360 Faktor snage: 0.6 Baterija - Broj baterija: 1 Voltaža: 12V Kapacitet: 7Ah Punjenje: 90% kapaciteta za 4h do 6h Vreme rada baterije: 100% Load - < 1 min,25% Load - 21min,50% Load - 7 min,75% Load - < 2 min Priključci / Slotovi - Izlazni priključci: 2x šuko Povezivost: USB (Tip B) Ostali priključci / Slotovi: 2x RJ-45/11 Zaštita - Vrsta zaštite: Telefonska (modemska) zaštita,Zaštita od prevelikog opterećenja (napona) Ostale karakteristike - Dodatne funkcije: "Hladan start",Auto-Restart,Boost and buck automatska stabilizacija napona,Off-Mode punjenje,Simulated sine wave Displej: LCD color touchscreen display Softver: Software Management (ViewPower) Ostalo: Alarm,Mikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost Fizičke karakteristike - Dimenzije: 300mm x 142mm x 101mm Masa: 4.4kg Nivo buke: <40dB Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Baterija: 12 meseci
Maloprodajna cijena: 64.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
51.41 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | UPS (Uninterruptible Power Supply) |
| Režim rada | Line interactive |
| Snaga (VA) | 600 |
| Snaga (W) | 360 |
| Faktor snage | 0.6 |
| Baterija | |
| Broj baterija | 1 |
| Voltaža | 12V |
| Kapacitet | 7Ah |
| Punjenje | 90% kapaciteta za 4h do 6h |
| Vreme rada baterije | 25% Load - 21min, 50% Load - 7 min, 75% Load - < 2 min, 100% Load - < 1 min |
| Priključci / Slotovi | |
| Izlazni priključci | 2x šuko |
| Povezivost | USB (Tip B) |
| Ostali priključci / Slotovi | 2x RJ-45/11 |
| Zaštita | |
| Vrsta zaštite | Zaštita od prevelikog opterećenja (napona), Telefonska (modemska) zaštita |
| Ostale karakteristike | |
| Dodatne funkcije | "Hladan start", Auto-Restart, Boost and buck automatska stabilizacija napona, Simulated sine wave, Off-Mode punjenje |
| Displej | LCD color touchscreen display |
| Softver | Software Management (ViewPower) |
| Ostalo | Alarm, Mikroprocesorska kontrola garantuje visoku pouzdanost |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 300mm x 142mm x 101mm |
| Masa | 4.4kg |
| Nivo buke | <40dB |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Baterija | 12 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.68EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Socomec UPS NeTYS PE 600VA/360W 230V 50/60Hz, AVR, Line interactive, Step wave
CyberPower B0620SC0 idealan je za zaštitu u vašem domu ili kancelariji. Prenaponska zaštita je izrađena MOV tehnologijom za zaštitu od prenaponskog ud...
EASY UPS BV650I-GR (375W, 650VA, Floor/Wall Mount, Line interactive, AVR, Input voltage range 170-280V 230 V AC 1 phase, 4 x Schuko Sockets)
Osnovne karakteristike - Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply) Režim rada: Line interactive Snaga (VA): 600 Snaga (W): 360 Faktor snage: 0.6 Bateri...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana