Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply) Režim rada: Line interactive Snaga (VA): 2.000 Snaga (W): 1.200 Faktor snage: 0.6 Baterija - Broj baterija: 2 Vreme rada baterije: 100% Load - < 1 min,25% Load - 13 min,50% Load - 4 min,75% Load - 1 min Priključci / Slotovi - Izlazni priključci: 4x šuko (baterijsko napajanje) Povezivost: HID USB Ostali priključci / Slotovi: 1x RJ-11,1x RJ-45 Zaštita - Vrsta zaštite: Lan Zaštita,Zaštita od kratkog spoja,Zaštita od prevelikog opterećenja (napona),Zaštita od udara groma Ostalo: Taster za prekidanje električnog kola Ostale karakteristike - Dodatne funkcije: "Hladan start",Auto-charge,Auto-Restart,AVR (automatski regulator napona),Off-Mode punjenje,Simulated sine wave Ostalo: Alarm Fizičke karakteristike - Dimenzije: 298mm x 178mm x 148mm Masa: 10.6kg Nivo buke: <40dB Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Baterija: 12 meseci
Maloprodajna cijena: 166.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
132.97 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | UPS (Uninterruptible Power Supply) |
| Režim rada | Line interactive |
| Snaga (VA) | 2.000 |
| Snaga (W) | 1.200 |
| Faktor snage | 0.6 |
| Baterija | |
| Broj baterija | 2 |
| Vreme rada baterije | 100% Load - < 1 min, 25% Load - 13 min, 50% Load - 4 min, 75% Load - 1 min |
| Priključci / Slotovi | |
| Izlazni priključci | 4x šuko (baterijsko napajanje) |
| Povezivost | HID USB |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x RJ-45, 1x RJ-11 |
| Zaštita | |
| Vrsta zaštite | Zaštita od prevelikog opterećenja (napona), Lan Zaštita, Zaštita od kratkog spoja, Zaštita od udara groma |
| Ostalo | Taster za prekidanje električnog kola |
| Ostale karakteristike | |
| Dodatne funkcije | AVR (automatski regulator napona), "Hladan start", Auto-Restart, Simulated sine wave, Auto-charge, Off-Mode punjenje |
| Ostalo | Alarm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 298mm x 178mm x 148mm |
| Masa | 10.6kg |
| Nivo buke | <40dB |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Baterija | 12 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.35EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply) Režim rada: Line interactive Snaga (VA): 2.000 Snaga (W): 1.200 Faktor snage: 0.6 Ba...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana