Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC Snaga: 650 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus White Vrsta kablova: Fiksni Sistemi zaštite: OPP (Over Power (Load) Protection),OVP (Over Voltage Protection),SCP (Short-Circuit Protection),UVP (Under Voltage Protection) +12V naponske grane - 1: 48A Maksimalna kombinovana snaga: 576W Ostale naponske grane - +5V: 17A +3.3V: 23A Maksimalna kombinovana snaga: 110W Fiksni priključci - ATX 24pin: 24(20+4)pin ATX 8pin (EPS 12V): 2x 8(4+4)pin SATA: 5 Molex 4pin: 3 Ostali priključci: 2x PCI-e 6+2 Pin Hlađenje - Tip: Aktivno Broj ventilatora: 1 Dimenzije ventilatora: 120mm Dodatne funkcije: Hydraulic Bearing Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 150mm x 150mm x 86mm Masa: 1.4kg Ostalo: Flat kablovi Pakovanje: Naponski kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 85.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
68.06 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Active PFC |
| Snaga | 650 W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus White |
| Vrsta kablova | Fiksni |
| Sistemi zaštite | OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), OPP (Over Power (Load) Protection) |
| +12V naponske grane | |
| 1 | 48A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 576W |
| Ostale naponske grane | |
| +5V | 17A |
| +3.3V | 23A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 110W |
| Fiksni priključci | |
| ATX 24pin | 24(20+4)pin |
| ATX 8pin (EPS 12V) | 2x 8(4+4)pin |
| SATA | 5 |
| Molex 4pin | 3 |
| Ostali priključci | 2x PCI-e 6+2 Pin |
| Hlađenje | |
| Tip | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije ventilatora | 120mm |
| Dodatne funkcije | Hydraulic Bearing |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 150mm x 150mm x 86mm |
| Masa | 1.4kg |
| Ostalo | Flat kablovi |
| Pakovanje | Naponski kabl |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.22EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: ATX 12V Ver. 3.1 Snaga: 850 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Gold Efikasnost: ≥ 90% V...
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: ATX Rev. 3.1 Snaga: 1.050 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Gold Efikasnost: ≥ 90% Vrs...
Potpuno modularno, ATX 3.0 kompatibilno, 850 W, 80 PLUS GOLD standard
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana