Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Auto na akumulator Snaga motora: 4x390W Baterija: 12V 7Ah Vreme punjenja baterije: 8-10h Vreme vožnje: 1h Nosivost: Do 30kg Osvetljenje: LED prednja svetla,LED zadnja svetla Ostalo: 2 brzine Fizičke karakteristike - Dimenzija: 117cm x 75cm x 68cm Boja: Plava Broj sedišta: 1 Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 221.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
177.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Auto na akumulator |
| Snaga motora | 4x390W |
| Baterija | 12V 7Ah |
| Vreme punjenja baterije | 8-10h |
| Vreme vožnje | 1h |
| Nosivost | Do 30kg |
| Osvetljenje | LED prednja svetla, LED zadnja svetla |
| Ostalo | 2 brzine |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzija | 117cm x 75cm x 68cm |
| Boja | Plava |
| Broj sedišta | 1 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.80EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Auto na akumulator, Snaga motora: 4x380W, Baterija: 12V 7Ah, Vrijeme punjenja baterije: 10-12h, Nosivost: Do 22kg
Osnovne karakteristike - Tip: Motor na akumulator Snaga motora: 1x 550W Baterija: 12V 4.5Ah Vreme punjenja baterije: 8-10h Vreme vožnje: 1h Nosivost:...
Auto na akumulator, Snaga motora: 2x45W, Baterija: 12V 7Ah, Vrijeme punjenja baterije: 8-10h, Vrijeme vožnje: 1h, Nosivost: Do 30kg
MERCEDESS Y-MB 988 4WD Auto na akumulator crveni
Auto na akumulator, Snaga motora: 4x380W, Baterija: 12V 7Ah, Vrijeme punjenja baterije: 10-12h, Nosivost: Do 22kg
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana