Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Motor na akumulator Snaga motora: 1x 550W Baterija: 12V 4.5Ah Vreme punjenja baterije: 8-10h Vreme vožnje: 1h Nosivost: Do 25kg Osvetljenje: LED prednja svetla Ostalo: Bluetooth,MP3 Fizičke karakteristike - Dimenzija: 127cm x 75cm x 53cm Oprema: Pomoćni točkovi Boja: Plava Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 212.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
170.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Motor na akumulator |
| Snaga motora | 1x 550W |
| Baterija | 12V 4.5Ah |
| Vreme punjenja baterije | 8-10h |
| Vreme vožnje | 1h |
| Nosivost | Do 25kg |
| Osvetljenje | LED prednja svetla |
| Ostalo | MP3, Bluetooth |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzija | 127cm x 75cm x 53cm |
| Oprema | Pomoćni točkovi |
| Boja | Plava |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip: Auto na akumulator Dimenzija: 116cm x 70cm x 55cm
MERCEDESS Y-MB 988 4WD Auto na akumulator crveni
Osnovne karakteristike - Tip: Auto na akumulator Snaga motora: 2x380W Baterija: 12V 7Ah Vreme punjenja baterije: 8-10h Vreme vožnje: 45min Nosivost: D...
MERCEDESS Y-MB 998 2WD Auto na akumulator narandžasti
Auto na akumulator, Maksimalna brzina: 3-5km/h, Vrijeme punjenja baterije: 8-10h, Vrijeme vožnje: 1h, Nosivost: Do 30kg, Dimenzije: 1350mm x 950mm x 8...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana