Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Bežični optički miš, 1600 dpi, sive boje sa 2 tipke i scroll dugmetom
Maloprodajna cijena: 16.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
13.22 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Način povezivanja: | Bežično povezivanje |
| Gaming: | Ne |
| Oblik miša: | Simetrični |
| Dizajn miša: | Za obje ruke |
| Senzor: | Optički |
| Rezolucija: | 1600 DPI |
| Podesiva rezolucija: | Da, u tri nivoa |
| Podesiva masa: | Ne |
| Podesiva veličina: | Ne |
| Pozadinsko osvetljenje: | Ne |
| Konekcija: | USB nano prijemnik |
| Vrsta baterije: | Alkalna baterija |
| Podržani operativni sistemi: | Windows, MacOS |
| Boja: | Siva |
| Memorija miša: | Ne |
| Frekventni opseg: | 2,4 GHz |
| Tip baterije: | AA baterija |
| Podržane verzije operativnih sistema: | Windows 7, 8, 8.1, 10 Mac OS X 10.8 + |
| Dimenzije: | 5.8 x 10 x 3.85 cm |
| Masa: | 54 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.43EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Žični optički gaming miš, 3200 dpi, crne boje sa 5 tipki i scroll dugmetom
Wireless povezivanje, Simetrični za desnu ruku, Rezolucija: 1000 DPI - podesiva, 5 tastera, Punjiva baterija sa trajanjem Do 70 dana, MagSpeed točkić...
AW620M Alienware Wireless Gaming beli mi
Žični optički miš, 1000 dpi, crne boje sa 2 tipke i scroll dugmetom
Trust Ozaa+ bežični punjivi miš - Za desnoruke - Optički senzor - Povezivanje: RF bežični prijemnik (USB tip A) + Bluetooth - Maksimalna rezolucija: 3...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana