Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: 12V v3.1 Snaga: 750 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Bronze Efikasnost: 88% Vrsta kablova: Fiksni Sistemi zaštite: OCP (Over Current Protection),OPP (Over Power (Load) Protection),OTP (Over Temperature Protection),OVP (Over Voltage Protection),SCP (Short-Circuit Protection),UVP (Under Voltage Protection) +12V naponske grane - 1: 62.5A Maksimalna kombinovana snaga: 750W Ostale naponske grane - +5V: 20A +3.3V: 20A Maksimalna kombinovana snaga: 120W Fiksni priključci - ATX 24pin: 24pin ATX 8pin (EPS 12V): 2x 8(4+4)pin SATA: 4 Ostali priključci: 1x 16pin 12V (2x6),2x PCI-e 6+2 Pin Hlađenje - Tip: Aktivno Broj ventilatora: 1 Dimenzije ventilatora: 120mm x 120mm Dodatne funkcije: Fluid Dynamic Bearing (FDB) Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 150mm x 140mm x 86mm Nivo buke: 39.92dBA Pakovanje: Naponski kabl,Set šrafova Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 104.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
83.27 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Active PFC |
| ATX standard | 12V v3.1 |
| Snaga | 750 W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus Bronze |
| Efikasnost | 88% |
| Vrsta kablova | Fiksni |
| Sistemi zaštite | OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), SCP (Short-Circuit Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OTP (Over Temperature Protection) |
| +12V naponske grane | |
| 1 | 62.5A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 750W |
| Ostale naponske grane | |
| +5V | 20A |
| +3.3V | 20A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 120W |
| Fiksni priključci | |
| ATX 24pin | 24pin |
| ATX 8pin (EPS 12V) | 2x 8(4+4)pin |
| SATA | 4 |
| Ostali priključci | 2x PCI-e 6+2 Pin, 1x 16pin 12V (2x6) |
| Hlađenje | |
| Tip | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije ventilatora | 120mm x 120mm |
| Dodatne funkcije | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 150mm x 140mm x 86mm |
| Nivo buke | 39.92dBA |
| Pakovanje | Naponski kabl, Set šrafova |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ZPU-600S 600W EON series napajanje
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC Snaga: 650 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus White Vrsta kablova: Fiksni Sistemi zaštite: OPP (Over Power...
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: ATX 12V Ver. 3.1 Snaga: 850 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Gold Faktor snage: >0.9 Vrsta...
GIGABYTE AORUS ELITE P1000, 1000W, 80+ Platinum, Modular, 120mm FDB Fan, ATX 3.0, PCIe Gen 5.0
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana