Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišta: 1 Unutrašnja 2.5" ležišta: 3 (pretvaranjem 2 ležišta 3.5 inča u 2.5 inča) Priključci napred - USB 3.2: 1x USB 3.2 Gen 1 Tip A,1x USB 3.2 Gen 2 x 2 Tip C Ležišta za ventilatore - Prednja strana: 2x140mm ili 2x120mm Poleđina: 1x120mm Donja strana: 2x120mm Gornja strana: 2x140mm ili 2x120mm Ugrađeni ventilatori - Poleđina: 1x120mm (F120Q) Ležišta za hladnjake - Prednja strana: 280mm Poleđina: 120mm Gornja strana: 240mm Kompatibilnost - Maksimalni broj slotova: 4 Maksimalna visina procesorskog hladnjaka: 170mm Maksimalna dužina grafičke karte: 377mm (bez ventilatora) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 400mm x 389mm x 225mm Materijal: Kaljeno staklo,SGCC čelik Masa: 4.8kg Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 85.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
68.06 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX, Mini-ITX |
| Napajanje | |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta | |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 1 |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 3 (pretvaranjem 2 ležišta 3.5 inča u 2.5 inča) |
| Priključci napred | |
| USB 3.2 | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 1x USB 3.2 Gen 2 x 2 Tip C |
| Ležišta za ventilatore | |
| Prednja strana | 2x140mm ili 2x120mm |
| Poleđina | 1x120mm |
| Donja strana | 2x120mm |
| Gornja strana | 2x140mm ili 2x120mm |
| Ugrađeni ventilatori | |
| Poleđina | 1x120mm (F120Q) |
| Ležišta za hladnjake | |
| Prednja strana | 280mm |
| Poleđina | 120mm |
| Gornja strana | 240mm |
| Kompatibilnost | |
| Maksimalni broj slotova | 4 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 170mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 377mm (bez ventilatora) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 400mm x 389mm x 225mm |
| Materijal | Kaljeno staklo, SGCC čelik |
| Masa | 4.8kg |
| Boja | Bela |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.22EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,miniATX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana