Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,E-ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišta: 1 Unutrašnja 2.5" ležišta: 2 Priključci napred - USB 3.2: 1x USB 3.2 Gen 1 Tip A,1x USB 3.2 Gen 2x2 Audio: 1x 3.5mm Ležišta za ventilatore - Prednja strana: 2x140mm,3x120mm Poleđina: 1x120mm Donja strana: 2x120mm Gornja strana: 2x120mm,2x140mm Ugrađeni ventilatori - Prednja strana: 1x360mm (F360 RGB Core) Poleđina: 1x120mm (F120Q) Ležišta za hladnjake - Prednja strana: 120mm,140mm,240mm,280mm,360mm Gornja strana: 120mm,140mm,240mm,280mm sa niskoprofilnom memorijom Kompatibilnost - Maksimalni broj slotova: 7 Maksimalna visina procesorskog hladnjaka: 170mm Maksimalna dužina grafičke karte: 410mm Maksimalna širina E-ATX matične ploče: Do 277mm Fizičke karakteristike - Dimenzije: 465mm x 430mm x 225mm Materijal: Kaljeno staklo,Metal Masa: 7.63kg Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 154.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
123.78 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Napajanje | |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta | |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 1 |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 2 |
| Priključci napred | |
| USB 3.2 | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 1x USB 3.2 Gen 2x2 |
| Audio | 1x 3.5mm |
| Ležišta za ventilatore | |
| Prednja strana | 3x120mm, 2x140mm |
| Poleđina | 1x120mm |
| Donja strana | 2x120mm |
| Gornja strana | 2x140mm, 2x120mm |
| Ugrađeni ventilatori | |
| Prednja strana | 1x360mm (F360 RGB Core) |
| Poleđina | 1x120mm (F120Q) |
| Ležišta za hladnjake | |
| Prednja strana | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |
| Gornja strana | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm sa niskoprofilnom memorijom |
| Kompatibilnost | |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 170mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 410mm |
| Maksimalna širina E-ATX matične ploče | Do 277mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 465mm x 430mm x 225mm |
| Materijal | Metal, Kaljeno staklo |
| Masa | 7.63kg |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.05EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana