Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišta: 2 Unutrašnja 2.5" ležišta: 4+2 Priključci napred - USB 3.2: 1x USB 3.2 Gen 2 tip C,2x USB 3.2 Gen 1 Tip A Audio: 3.5mm (izlaz + ulaz) Ležišta za ventilatore - Prednja strana: 3x120mm ili 3x140mm Poleđina: 1x120mm Donja strana: 3x140mm ili 3x120mm Gornja strana: 3x120mm ili 3x140mm Ugrađeni ventilatori - Prednja strana: 1xF420 RGB Core Poleđina: 1x120mm Ležišta za hladnjake - Prednja strana: 420mm Poleđina: 120mm Donja strana: 360mm Gornja strana: 420mm Kompatibilnost - Maksimalni broj slotova: 7 Maksimalna visina procesorskog hladnjaka: 165mm Maksimalna dužina grafičke karte: 410mm - 459mm Fizičke karakteristike - Dimenzije: 506mm x 481mm x 315mm Materijal: Čelik,Kaljeno staklo Masa: 12.6kg Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 272.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
217.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Napajanje | |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta | |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 2 |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 4+2 |
| Priključci napred | |
| USB 3.2 | 1x USB 3.2 Gen 2 tip C, 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A |
| Audio | 3.5mm (izlaz + ulaz) |
| Ležišta za ventilatore | |
| Prednja strana | 3x120mm ili 3x140mm |
| Poleđina | 1x120mm |
| Donja strana | 3x140mm ili 3x120mm |
| Gornja strana | 3x120mm ili 3x140mm |
| Ugrađeni ventilatori | |
| Prednja strana | 1xF420 RGB Core |
| Poleđina | 1x120mm |
| Ležišta za hladnjake | |
| Prednja strana | 420mm |
| Poleđina | 120mm |
| Donja strana | 360mm |
| Gornja strana | 420mm |
| Kompatibilnost | |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 165mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 410mm - 459mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 506mm x 481mm x 315mm |
| Materijal | Čelik, Kaljeno staklo |
| Masa | 12.6kg |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.11EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,ITX,microATX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unut...
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,E-ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napa...
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,E-ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napa...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana