Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,AMD sTRX4,AMD TR4,Intel 115x,Intel 1200,Intel 1700 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Pumpa - Dimenzije: 74.7mm x 55.97mm Radijator - Dimenzije: 315mm x 143mm x 30 Materijal: Aluminijum Ventilatori - Broj ventilatora: 2 Dimenzije: 140mm x 140mm x 26mm Broj obrtaja: 500rpm - 1.500rpm ± 150rpm Protok vazduha: 33.22 - 99.68 cfm Vazdušni pritisak: 0.91 - 2.75mm-H2O Ležište: FDB - Fluid Dynamic Bearing Boja: Bela Fizičke karakteristike - Boja: Crna Napomena: 1.54” LCD ekran,ARGB Fan Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 72 meseca
Maloprodajna cijena: 244.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
195.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 115x, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5, AMD TR4, AMD sTRX4 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 2 |
| Dimenzije | 140mm x 140mm x 26mm |
| Broj obrtaja | 500rpm - 1.500rpm ± 150rpm |
| Protok vazduha | 33.22 - 99.68 cfm |
| Vazdušni pritisak | 0.91 - 2.75mm-H2O |
| Ležište | FDB - Fluid Dynamic Bearing |
| Boja | Bela |
| Pumpa | |
| Dimenzije | 74.7mm x 55.97mm |
| Radijator | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 315mm x 143mm x 30 |
| Fizičke karakteristike | |
| Napomena | 1.54” LCD ekran, ARGB Fan |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 72 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.38EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,LGA1700,LGA1851 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Pu...
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna podloga Upotreba: Za prenos toplote između komponenti i hladnjaka Fizičke karakteristike - Boja: Siva Reklama...
TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE BLACK 3IN1 ventilator
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 1150,Intel 1151,Intel 1155,Intel 1156,Intel 1200,Int...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana