Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vazdušno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 115x,Intel 1200,Intel 1700 Broj toplotnih cevi: 4 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Ventilatori - Broj ventilatora: 1 Dimenzije: 120mm x 120mm x 26mm Broj obrtaja: 500rpm - 1.800rpm + 300rpm Protok vazduha: 13.94cfm - 50.18cfm Vazdušni pritisak: 0.75mmH2O - 2.7mmH2O Ležište: FDB - Fluid Dynamic Bearing Nivo buke: 17.2dB(A) - 27.5dB(A) Boja: Bela Fizičke karakteristike - Dimenzije: 159mm x 120mm x 66mm Materijal: Aluminijum,Bakarne toplotne cevi Boja: Bela Stanje: Nekorišćeno Ostalo - Ostalo: RGB osvetljenje,Termalna pasta u pakovanju Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 73.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
58.77 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 115x, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5 |
| Broj toplotnih cevi | 4 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 26mm |
| Broj obrtaja | 500rpm - 1.800rpm + 300rpm |
| Protok vazduha | 13.94cfm - 50.18cfm |
| Vazdušni pritisak | 0.75mmH2O - 2.7mmH2O |
| Ležište | FDB - Fluid Dynamic Bearing |
| Nivo buke | 17.2dB(A) - 27.5dB(A) |
| Boja | Bela |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 159mm x 120mm x 66mm |
| Materijal | Aluminijum, Bakarne toplotne cevi |
| Boja | Bela |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Ostalo | |
| Ostalo | Termalna pasta u pakovanju, RGB osvetljenje |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.92EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,LGA1700,LGA1851 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Pu...
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna pasta Temperature: -50°C - 200°C Viskozitet: 0.0021Pas Upotreba: Za centralne (CPU) i grafičke procesore (GPU)...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana