Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip panela: IPS Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 5ms Vertikalno osvežavanje: 100Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Priključci / Slotovi - Ukupno HDMI priključaka: 1 Ukupno USB priključaka: 3 USB priključci: 1x USB tip C,2x USB 2.0 Audio izlaz: 3.5mm Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Ne Ostalo: USB samo za prenos slike Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 578.99mm Dubina: 161.16mm Visina: 398.33mm Pakovanje: 1x USB-C kabl,HDMI kabl,Power adapter,Uputstvo za rad Masa: 2.71kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 105.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
84.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip panela | IPS |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 1x USB tip C, 2x USB 2.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Ne |
| Ostalo | USB samo za prenos slike |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 578.99mm |
| Dubina | 161.16mm |
| Visina | 398.33mm |
| Pakovanje | HDMI kabl, 1x USB-C kabl, Power adapter, Uputstvo za rad |
| Masa | 2.71kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.75EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nati...
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stra...
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana