Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip panela: IPS Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv: 1ms Vertikalno osvežavanje: 180Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync,nVidia G-Sync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.0777mm x 0.2331mm Gaming: Da Paleta boja: A Grade Ostalo: 100% sRGB,Flicker-free,HDR,Low Blue Light,Over driver Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 2 Ukupno HDMI priključaka: 2 Audio izlaz: 3.5mm Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 2W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Horizontalno rotiranje,Pivot,Podesivost po visini,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 615.7mm Dubina: 239.2mm Visina: 527.3mm Pakovanje: DP kabl,Korisnička dokumentacija,Power adapter Masa: 5.7kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 186.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
149.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip panela | IPS |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync, nVidia G-Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.0777mm x 0.2331mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | A Grade |
| Ostalo | Flicker-free, HDR, Low Blue Light, 100% sRGB, Over driver |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Horizontalno rotiranje |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 615.7mm |
| Dubina | 239.2mm |
| Visina | 527.3mm |
| Pakovanje | DP kabl, Power adapter, Korisnička dokumentacija |
| Masa | 5.7kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.87EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
MAG 27CQ6PF, 27, 16:9, Panel VA, 2560x1440, 300 cd/m2, Kontrast 5.000:1, 178° , 178° , 1 ms, 3.5 mm Audio Jack, DP, HDMI x2, Zakrivljeni, Boja Crna, P...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana