Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ozon inverterski klima uređaj S/U12AWNBM75, 12K BTU, Wifi
Maloprodajna cijena: 356.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
284.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip | |
|---|---|
| Tip klima uređaja | Inverter |
| Vrsta sistema | Split |
| Karakteristike | |
| Kapacitet hlađenja (Btu/h) | 11.940 Btu/h |
| Kapacitet grejanja (Btu/h) | 13.305 Btu/h |
| Kapacitet hlađenja (W) | 3.200 W |
| Kapacitet grejanja (W) | 3.600 W |
| Ulazna snaga hlađenja | 1.280 W |
| Ulazna snaga grejanja | 1.058 W |
| Pokrivenost | 35m² - 50m² |
| Radni opseg | Hlađenje: od -15°C do 50°C (spolja), Grejanje: od -15°C do 24°C (spolja) |
| Protok vazduha unutrašnje jedinice | 550m³/h |
| Protok vazduha spoljašnje jedinice | 2.100m³/h |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| Ostale karakteristike | |
| Dodatne funkcije | Timer, LED ekran, Funkcija ovlaživanja, 3 brzine, Wifi APP kontrola, Funkcija samočišćenja, Turbo rad, Automatski način rada, Režim rada za spavanje, Funkcija podešavanja protoka vazduha, RESET dugme - resetovanje daljinskog upravljača, CANCEL/CONFIRM dugme - Funkcija podešavanja i isključivanja tajmera i drugih dodatnih funkcija, Antikorozivna zaštita (fin coil) |
| Wi-Fi | Da |
| Sezonski koeficijent energetske efikasnosti (SEER) | 6.1 |
| Sezonski koeficijent performansi (SCOP) | 4.0 |
| Koeficijent energetske efikasnosti (EER) | 2.5 |
| Koeficijent performansi (COP) | 3.4 |
| Grejač spoljne jedinice | Ne |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 59dB (pri maksimalnom opterećenju), 20dB (u najtišem režimu) |
| Nivo buke spoljašnje jedinice | 65dB (pri maksimalnom opterećenju) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Visina unutrašnje jedinice | 193mm |
| Širina unutrašnje jedinice | 705mm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 265mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 6.7kg |
| Visina spoljašnje jedinice | 544mm |
| Širina spoljašnje jedinice | 700mm |
| Dubina spoljašnje jedinice | 245mm |
| Težina spoljašnje jedinice | 22kg |
| Prečnik cevi (gas) | 9.52mm |
| Prečnik cevi (tečnost) | 6.35mm |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa hlađenja | A++ (po prethodnoj klasifikaciji) |
| Energetska klasa grejanja | A+++ (po prethodnoj klasifikaciji) |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Pravo na 5 (2+3) godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.ozonelectronics.com |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.31EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Inverter Napredna tehnologija koja reguliše brzinu rada kompresora, čime se smanjuje potrošnja energije i brže postiže željena temperatura. Sa inverte...
Climate 4000i - 12 Snaga hlađenja: 3,5 kW Snaga grijanja: 3,8 kW
Kapacitet 12000btu, Inverter klima uređaj FAC-12INTC-52G, SA GRIJAČEM U SPOLJNOJ JEDINICI – 100% kapacitet grijanja do -25 °C
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana