Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Fen Snaga: 1.900 W Protok vazduha: 24m/s Ostalo - Dodatne funkcije: 3 brzine,3 temperature,Auto-Clean,Jonizator,One-button Hot/Cold Napomena: 13 aluminijumskih lopatica,Brzina 110.000 rpm Podržane tehnologije: BLDC - Motor bez četkica,Intelligent Thermostatic Control Ostalo: Magnetni koncentrator sa duplom anti-hot zaštitom Fizičke karakteristike - Boja: Plava Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 68.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
54.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Fen |
| Snaga | 1.900 W |
| Protok vazduha | 24m/s |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Jonizator, 3 temperature, 3 brzine, One-button Hot/Cold, Auto-Clean |
| Napomena | 13 aluminijumskih lopatica, Brzina 110.000 rpm |
| Podržane tehnologije | BLDC - Motor bez četkica, Intelligent Thermostatic Control |
| Ostalo | Magnetni koncentrator sa duplom anti-hot zaštitom |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Plava |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.79EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Fen Snaga: 1.600W Protok vazduha: 20m/s Ostalo - Dodatne funkcije: Zaštita od pregrevanja,360 ° dvoslojna mlaznica protiv opeko...
Model DEM-CF50W (ružičasta) Protok zraka 70 m/s Nazivni napon 220 V~ Nazivna snaga 1400 W Nazivna frekvencija 50 Hz Težina 390 g Dimenzije 250 × 97 ×...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana