Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 148.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
119.12 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Brzina štampanja | 22 stranice u minuti (A4) / 23 stranice u minuti (Letter) |
| Vrijeme prvog ispisa (FPOT) | <7.8s |
| Maksimalni mjesečni obim | 15000 strana |
| Preporučeni mjesečni obim | 2000 stranica |
| Rezolucija (dpi) | 1200x1200 |
| Jezici za štampanje | GDI |
| Duplex Mode | Manual |
| Unos papira | 150 |
| Izlaz papira | 100 |
| Vrsta medija | Običan, Debeo, Prozirnost, Karton, Nalepnica, Koverta, Tanka |
| Dimenzije (Š*D*V) | 337*220*178 mm (13,27*8,66*7,01 inča) |
| Težina (kg) | 4,75 kg (10,47 lbs) |
| Buka | Štampanje: 52 dB ; Standby: 30 dB |
| Potrošnja energije | Štampanje: Prosječno 370W ;Spremno: 38W ;Sleep Mode: Manje od 2W |
| Kompatibilnost operativnog sistema | Microsoft Windows Server2003 / Server2008 /Server2012 /XP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10/Win11 (32/64 Bit)Mac OS 10.7-12Linux (Ubuntu 16.04/18.04/220)( . ) |
| Povezivanje | Hi-Speed USB 2.0; WiFi 802.11b/g/n |
| Brzina procesora | 600MHz |
| Memorija | 128MB |
| Potrošni materijal | PD-219(1600) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.89EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
EcoTank M1120 MONO A4, Office ultra-low running cost, Print 32/15ppm 1440x720dpi, 150 Sheets Standard, Wireless + USB, Print 5.000 pages with included...
EcoTank M2120 MONO AiO A4, Office ultra-low running cost, Print 32/15 ppm 1440x720dpi, Copy, Scan (1200x2400dpi), Wi-Fi, 150 Sheets Standard, LCD, Pri...
Štampa - Tip: Multifunkcijski inkjet Boja: U boji Funkcionalnost: 3-u-1: štampač, skener, kopir Format: 10 x 15cm,13 x 18cm,A4,A5,A6,B5,C6 (koverta),D...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana