Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Membranski-mehanički tasteri, Dužina kabla 1.8m, Multimedijalni tasteri 11
Maloprodajna cijena: 141.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
113.14 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip tastera | Membranski-mehanički tasteri |
|---|---|
| Slovni raspored | EN (US) |
| Broj tastera | 121 |
| Numerički deo | Da |
| Anti-ghost tasteri | 34 |
| Odziv (polling rate) | 1000Hz/1ms |
| Programabilni tasteri (makro) | 5 |
| Memorija tastature | 512 kB |
| Multimedijalni tasteri | 11 |
| Oslonac za dlanove | Da |
| Pozadinsko osvetljenje | Da |
| Opis pozadinskog osvetljenja | Aimo Illumination RGB LED pozadinsko osvetljenje |
| MIŠ | Ne |
| Ostale karakteristike | - Skidajući oslonac za dlanove - Funkcija točkića se može programirati po potrebi korisnika kao što su multimedija, jačina osvetljenja tastature, DPI, jačina zvuka i još drugih opcija. |
| Program za podešavanje | Da |
| Povezivanje | USB |
| Podržani operativni sistemi | Windows |
| Podržane verzije operativnih sistema | Windows 7/8/10 |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Masa | 1100 g |
| Boja | Siva |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP 305A Cyan Contract LaserJet Toner Cartridge
Epson Ink Bottle Br.T6735, Light Cyan, (70ml) , 6500 str.- za CISS L800/L805/L810/L850/L1800
Kapacitet štampe: ~1.100 strana (prema ISO/IEC 19752 standardu)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana