Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
PC MSGW R7 7700/32G/1T/RX9060XT 16GB
Maloprodajna cijena: 2248.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 131.00EUR
1799.00
EUR
1930.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| CPU | AM5 AMD Ryzen 7 7700X 8 cores |
| Ploča | ASUS PRIME B650M-R |
| Radni takt procesora | 4.5GHz - 5.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | B650 Chipset |
| RAM | DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz |
| Grafika | AMD Radeon RX 9060XT 16GB |
| SSD | KINGSTON 1TB M.2 NVMe SNV3S/1000G |
| Hladnjak | COOLER MASTER MasterLiquid 240 Core II ARGB (MLW-D24M-A18PA-R1) |
| Napajanje | 750W |
| Kućište | MS FIGHTER V315 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 58.79EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
White Shark Elite Bundle - računar, monitor, stolica, sto, slušalice, miš i podloga
PC AMD GAMING računar Ryzen 5 5500 32GB 1TB RTX5060 8GB
Intel Core i5-12400/16GB DDR4 3200MHz/1TB SSD M.2/Geforce RX 9060 8 GB GDDR6/650W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana