Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.300:1 Dinamički kontrast: Mega Infinity DCR Osvetljenje: 250 nita Odziv: 1ms (mprt),4ms Vertikalno osvežavanje: 100Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2745mm x 0.2745mm Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 3H,Anti-glare,EasyRead,Flicker-free,Haze 25%,HDR10,Low Blue Light Priključci / Slotovi - Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 3 USB priključci: 1x USB-C 3.2 Gen 1,2x USB tip A Audio izlaz: Audio out / Headphone Jack Ostali priključci / Slotovi: HDCP 1.4 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 2W Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 65W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Kensington security,Podesivost po visini,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 542mm Dubina: 187mm Visina: 442mm Masa: 4.69kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 159.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
127.64 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.300:1 |
| Dinamički kontrast | Mega Infinity DCR |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 4ms, 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm x 0.2745mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, Haze 25%, HDR10, Low Blue Light, 3H, EasyRead |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 1x USB-C 3.2 Gen 1, 2x USB tip A |
| Audio izlaz | Audio out / Headphone Jack |
| Ostali priključci / Slotovi | HDCP 1.4 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 65W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 542mm |
| Dubina | 187mm |
| Visina | 442mm |
| Masa | 4.69kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.17EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 26.7 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip panela: OLED Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot Odnos stranica: 16:9 Nativni kontras...
31.5 inch AW3225QF 4K OLED 240Hz G-Sync Alienware Gaming beli monitor
Ključne karakteristike: Brzina osvežavanja od 180HzRezolucija - 2560 x 1440178° širok ugao gledanja
Ekran - Veličina ekrana: 31.5 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica:...
23.8 inch P2425HE 100Hz USB-C Professional IPS monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana