Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
23.8", 144Hz, 1ms, HDMI, Display Port
Maloprodajna cijena: 211.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
169.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Opis proizvoda: |
|
| Dijagonala ekrana: | 23.8'' |
| Pozadinsko osvjetljenje: | W-LED |
| Tip panela: | VA |
| Zakrivljen ekran: | Ne |
| Ultrawide: | Ne |
| Rezolucija: | 1920 x 1080 Full HD |
| Vreme odziva: | 4ms (GtG - Gray-to-Gray) |
| Osvježavanje: | 144Hz |
| Opis adaptivne sinhronizacije: | AMD FreeSync Premium |
| Veličina piksela: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Osvjetljenje: | 350 cd/m2 |
| Kontrast: | 3500 : 1 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno: | 178° |
| Dinamički kontrast: | Mega Infinity DCR |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno: | 178° |
| Display port mini: | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir: | Ne |
| Odnos stranica: | 16 : 9 |
| Audio ulaz: | Ne |
| Audio izlaz: | Da |
| Zvučnici: | 2 x 3W |
| Kamera: | Ne |
| Konektori: |
|
| Boja: | Crna |
| Dimenzije: | 540 x 414 x 207 mm (sa postoljem) |
| Masa: | 3.07 kg |
| Ostalo: |
|
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.53EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nati...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana