Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Dinamički kontrast: Mega Infinity DCR Osvetljenje: 450 nita Odziv: 0.3ms (Smart MBR),1ms Vertikalno osvežavanje: 310Hz Tip adaptivne sinhronizacije: nVidia G-Sync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2829 mm x 0.2802 mm Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 100% NTSC,123%(sRGB),3H,91% AdobeRGB,91% of DCI-P3,Delta E < 2,EasyRead,Haze 25%,HDCP,Low Blue Light,Shadow boost,VESA Display HDR 400 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Audio izlaz: 3.5mm Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Kensington security,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Tamno siva Širina: 557mm Dubina: 239mm Visina: 508mm Masa: 5.03kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: D Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 257.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
205.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 24.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | Fast IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | Mega Infinity DCR |
| Osvetljenje | 450 nita |
| Odziv | 1ms, 0.3ms (Smart MBR) |
| Vertikalno osvežavanje | 310Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | nVidia G-Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2829 mm x 0.2802 mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Haze 25%, Low Blue Light, Delta E < 2, 3H, 91% AdobeRGB, EasyRead, VESA Display HDR 400, HDCP, Shadow boost, 91% of DCI-P3, 123%(sRGB), 100% NTSC |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Tamno siva |
| Širina | 557mm |
| Dubina | 239mm |
| Visina | 508mm |
| Masa | 5.03kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | D |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nati...
SAMSUNG Odyssey NEO G8 G85NB 32 inča Curved Gaming Monitor, 4K UHD 3840 x 2160, 240Hz, 1ms,DP/HDMI*2,USB
HP 34c G2 OMEN 34inča 180Hz WQHD/HDR/VA/2xHDMI/DP/Curved/ Tilt/Black
Ekran - Veličina ekrana: 32 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: QD OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Pozadinsko osvetljenje: Samoemit...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana