Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500:1 Dinamički kontrast: Mega Infinity DCR Osvetljenje: 300 nita Odziv: 1ms (mprt),4ms (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 120Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 104.02% sRGB,3H,79.86% of DCI-P3,89.71% Adobe RGB,91.27% NTSC,Flicker-free,Haze 25%,Low Blue Light,SmartContrast Priključci / Slotovi - Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 VGA D-sub: 1 Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: EasyRead,SmartContrast,SmartImage Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 617mm (sa postoljem) Dubina: 200mm (sa postoljem) Visina: 451mm (sa postoljem) Masa: 3.5kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 131.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
104.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500:1 |
| Dinamički kontrast | Mega Infinity DCR |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 120Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, Haze 25%, Low Blue Light, 3H, SmartContrast, 79.86% of DCI-P3, 104.02% sRGB, 91.27% NTSC, 89.71% Adobe RGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| VGA D-sub | 1 |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | SmartContrast, SmartImage, EasyRead |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 617mm (sa postoljem) |
| Dubina | 200mm (sa postoljem) |
| Visina | 451mm (sa postoljem) |
| Masa | 3.5kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
27” L27qe 2.5K QHD (2560x1440) WLED IPS, 16:9,100Hz,1000:1, 4/6ms, 99% sRGB, Eye Comfort, Anti-Glare, 250 cd/m2, 2xHDMI (+cable), DisplayPort, Tilt, A...
PRO MP225V, 21.45", 16:9, Panel VA, 1920x1080, 300 cd/m2, Kontrast 4.000:1, 178°, 178°, 1 ms, D-Sub (VGA), HDMI, Ravni, Boja Crna, Postolje tilt, Frek...
Ekran - Veličina ekrana: 31.5 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica:...
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 21...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana