Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 48.9 inča Rezolucija: 5.120 x 1.440 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Pozadinsko osvetljenje: Samoemitujući (OLED) Odnos stranica: 32:9 Nativni kontrast: 1.000.000:1 Dinamički kontrast: Mega Infinity DCR Osvetljenje: 1.000 nita Odziv: 0.03 (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 144Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync,AMD FreeSync Premium Pro Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.233 mm x 0.233 mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 125.2% Adobe RGB,127.4% NTSC,153.1% sRGB,2H,99% of DCI-P3,Anti-glare,Flicker-free,Low Blue Light,Shadow boost,SmartImage za igre,VESA ClearMR 8000,Zakrivljenost 1800R Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Ukupno USB priključaka: 5 USB priključci: 1x USB tip B,1x USB-C 3.2 Gen 1,4x USB tip A Audio izlaz: 3.5mm Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 4x 7.5W Tehnologije: DTS Dodatne funkcije - Ostalo: Ambiglow - pozadinsko osvetljenje Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Horizontalno rotiranje,Podesivost po visini,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Bela Širina: 1195mm Dubina: 359mm Visina: 544mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl Masa: 13.96kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: G Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 1117.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
893.97 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 48.9 inča |
| Rezolucija | 5.120 x 1.440 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Pozadinsko osvetljenje | Samoemitujući (OLED) |
| Odnos stranica | 32:9 |
| Nativni kontrast | 1.000.000:1 |
| Dinamički kontrast | Mega Infinity DCR |
| Osvetljenje | 1.000 nita |
| Odziv | 0.03 (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 144Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.233 mm x 0.233 mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light, 99% of DCI-P3, Shadow boost, SmartImage za igre, 2H, Zakrivljenost 1800R, 127.4% NTSC, 153.1% sRGB, 125.2% Adobe RGB, VESA ClearMR 8000 |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB-C 3.2 Gen 1, 1x USB tip B, 4x USB tip A |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 4x 7.5W |
| Tehnologije | DTS |
| Dodatne funkcije | |
| Ostalo | Ambiglow - pozadinsko osvetljenje |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Horizontalno rotiranje |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Bela |
| Širina | 1195mm |
| Dubina | 359mm |
| Visina | 544mm |
| Pakovanje | DisplayPort kabl, HDMI kabl |
| Masa | 13.96kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 29.21EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nati...
ASUS LED IPS Gaming Monitor VY249HF-W, 23.8
Philips 27 inča Evnia 27M2N3201A/00 Full HD Gaming monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana