Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Dijagonala ekrana 6.7'', Rezolucija: 1080 x 2340 (Full HD+) 90Hz, Ekran Super AMOLED, RAM (memorija) 8GB, Interna memorija 256GB, Interfejs za punjenje USB-C, Baterija 5000 mAh
Maloprodajna cijena: 295.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
236.08 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | Monoblok |
| Boja | Crna |
| Dijagonala ekrana | 6.7'' |
| Karakteristike ekrana | Gustina ekrana: ~385ppi Rezolucija: 1080 x 2340 (FHD+) Osvežavanje ekrana: 90Hz Osvetljenje ekrana: 800 nits (HBM) Odnos stranica: 19.5 : 9 Super AMOLED Corning Gorilla Glass Victus, Mohs level 5 |
| Operativni sistem | Android |
| Verzija operativnog sistema | Android 15, One UI 7 |
| RAM (memorija) | 8 GB |
| Opis procesora | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Mediatek Helio G99 (6 nm) |
| Grafika | Mali-G57 MC2 |
| Interna memorija | 256GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 2TB |
| Opis zadnje kamere | 50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76", 0.64µm, AF, OIS 5 MP, f/2.2, (ultrawide), 1/5.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (macro) Features: LED flash, panorama, HDR Video: 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Stabilizacija | Optička stabilizacija (OIS) |
| Opis prednje kamere | 13 MP, f/2.0, (wide), 1/3.1", 1.12µm Video: 1080p@30fps |
| Senzori | Senzor otiska prsta (bočno postavljen) Akcelerometar Kompas Virtuelni senzor blizine |
| Bluetooth | Da |
| Opis Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Navigacija (Geopozicioniranje) | Da |
| Opis GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Wi-Fi | Da |
| Opis Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Interfejs za punjenje | USB-C |
| Radio | Ne |
| NFC | Da |
| Izlaz za slušalice | Ne |
| Snaga punjenja | 25 W |
| Otpornost na prašinu i vodu | IP54 |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM slot | Dual SIM |
| SIM slot tip | Nano SIM |
| eSIM | Ne |
| 4G (LTE) | Da |
| 5G mreža | Ne |
| Dimenzije | 164.4 x 77.9 x 7.5 mm |
| Masa | 190 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
XIAOMI Redmi Note 14 8GB/256GB Midnight Black MZB0J0CEU
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana