Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Green
Maloprodajna cijena: 461.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 110.00EUR
369.00
EUR
479.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,7" |
| Rezolucija | FHD+ 1080 x 2340 pix |
| Tip ekrana | Super AMOLED, 120Hz, HDR10+, 1200 nits (HBM), 1900 nits (peak), 16M boja |
| Corning Gorilla Glass Victus+ | |
| SIM slot | Dual SIM (SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / Dual eSIM) |
| Operativni sistem | Android 15, One UI 7 |
| Procesor | Octa-core (1x 2,9 GHz & 3x 2,6 GHz & 4x 1,9 GHz) |
| Čipset | Exynos 1580 (4 nm) |
| Grafika | Xclipse 540 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Zadnja kamera | 50 + 12 + 5 Mpix |
| 50 Mpix, f/1,8, (wide), 1/1,56", 1,0µm, PDAF, OIS | |
| 12 Mpix, f/2,2, 123° (ultrawide), 1/3,06", 1.12µm | |
| 5 Mpix, f/2,4, (macro) | |
| Best Face, LED flash, panorama, HDR, Digitalno zumiranje do 10x | |
| Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS | |
| Prednja kamera | 12 Mpix |
| 12 Mpix, f/2,2, (wide) | |
| Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps, 10-bit HDR | |
| Senzori | |
| senzor otiska prstiju | |
| brzinomer | |
| žiroskop | |
| geo magnetski senzor | |
| senzor virtualne blizine | |
| senzor osvetljenja | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth 5.3, A2DP, LE | |
| GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS | |
| USB Type-C 2.0, OTG | |
| Stereo podrška | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | integrisana 5000 mAh |
| Snaga punjenja | 45W žično, 65% za 30 min, 100% za 68 min |
| Vreme reprodukcije videa | 29 h |
| Podržani formati | |
| video: MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM | |
| audio: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA | |
| Bluetooth® podrška za slušne aparate | Android Audio Streaming for Hearing Aid(ASHA) |
| Podrška za SmartThings | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Dimenzije | 162,2 x 77,5 x 7,4 mm |
| Težina | 198 g |
| Boja | maslinasta (Awesome Olive) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.06EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
50MP pro-grade glavna kamera Leading Snapdragon® 8 Gen 1 120Hz AMOLED ekran Podržava brzo punjenje do 67W + wireless brzo punjenje do 50W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana