Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 661.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
529.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| 5G Smartphone | Da |
| Bluetooth | Da |
| Blic | Da |
| Interna memorija | 128 GB |
| Tip ekrana | Super AMOLED |
| SD slot | do 1 TB |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 1x2.9GHz&4x2.6GHz&3x1.95GHz |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Kapacitet baterije (mAh) | 5000 mAh |
| Baterija integrisana | Da |
| Boja detaljni opis | Mat plava |
| Boja pametni telefon | Plava |
| Procesor | Exynos 1680 |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 161.5 x 76.8 x 6.9 mm |
| eSIM Smartphone | Yes |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2340 |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | HDR |
| WiFi | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Otporan na vodu i prašinu | IP68 vodu i prašinu |
| Prednja kamera | 32 MP |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Format ekrana | 19.5:9 |
| LTE | Da |
| Masa (g) | 1790g |
| Radio/MP player | Ne |
| Veličina ekrana | 6.7" |
Plaćanje na rate
Rata već od: 17.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ključne karakteristike: Kamera: 32MP Procesor: UNISOC T72505200mAh baterija
Kapacitet baterije (mAh): 6000 mAh, RAM: 4 GB, Veličina ekrana: 6.9"
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana