Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Samsung C61R2AAST/BOL ugradna ploča 2 brze i 2 jednostruke zone, touch, Indikator toplote, inox ram
Maloprodajna cijena: 293.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 35.10EUR
234.90
EUR
270.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Vrsta ploče za kuvanje: | Staklokeramička |
| Ploče/zone za kuvanje: | 4 zone kuvanja: - Lijevo naprijed: Ø180 mm, 1.8 kW - Levo pozadi: Ø145 mm, 1.2 kW - Desno pozadi: Ø180 mm, 1.8 kW - Desno naprijed: Ø145 mm, 1.2 kW |
| Vrsta: | Nezavisna |
| Boja: | Crna |
| Sigurnosni sistemi: | - Bezbednosno isključivanje - Sigurnosna brava za djecu - Indikator preostale topline |
| Način upravljanja: | Senzorsko upravljanje (Na dodir) |
| Funkcije i karakteristike: | - LED ekran - Kontrola snage - Inox ivice |
| Priključna snaga: | 6 kW |
| Masa: | 7.5 Kg |
| Širina: | 56 cm |
| Dubina: | 50.5 cm |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 57.5 x 5.2 x 50.5 cm |
| Ugradne mere (ŠxVxD): | ŠxD: 56 x 49 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.68EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Vrsta ploče za kuvanje: Keramička, Snaga: 2.9 kW, Način upravljanja: Dodirno (digitalno)
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 59.5 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Plinska, Način upravljanja: Rotirajući taster, Širina: 28.8 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 59.5 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Rotirajući taster, Širina: 59.5 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana