Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
SAMSUNG Galaxy Z Fold6 5G 12GB/256GB Pink SM-F956BLIBEUC
Maloprodajna cijena: 1907.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1526.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor | Snapdragon |
| Interna memorija | 256 GB |
| Brzina procesora | 1x3.6GHz&4x2.8GHz&3x2.0GHz |
| Baterija integrisana | Da |
| Prednja kamera | 4MP |
| Boja detaljni opis | mat svetloruzicasta |
| Format ekrana | 23:9 |
| Tip ekrana | Dynamic AMOLED |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | HDR |
| Radio/MP player | Ne |
| Rezolucija ekrana | 1856 x 2160 |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Kapacitet baterije (mAh) | 4.400 mAh |
| Slušalice u paketu | Da |
| Masa (g) | 253 g |
| SD slot | Ne |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Blic | Da |
| Operativni sistem | Android |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Boja | Pink |
| Dimenzija (WxHxD mm) | sklopljen 153,5 x 68 x 12 mm / rasklopljen 153,5 x 132,6 x 5,6mm |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Ostale karakteristike | prednji ekran potpuno aktivan (touch), super AMOLED, 6.3'', sa kamerom 10MP; podrška za S olovku |
| Veličina ekrana | 7.6" |
| LTE | Da |
| RAM | 12 GB |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| NFC | Da |
| Otporan na vodu i prašinu | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 49.88EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
50MP pro-grade glavna kamera 120Hz AMOLED ekran Flagship Qualcomm® Snapdragon® 870 Podržava brzo punjenje do 67W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana