Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
SAMSUNG Galaxy Z Fold6 5G 12GB/512GB Silver Shadow SM-F956BZSCEUC
Maloprodajna cijena: 1956.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1564.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Kapacitet baterije (mAh) | 4.400 mAh |
| Bluetooth | Da |
| Dimenzija (WxHxD mm) | sklopljen 153,5 x 68 x 12 mm / rasklopljen 153,5 x 132,6 x 5,6mm |
| Slušalice u paketu | Da |
| Interna memorija | 512 GB |
| SD slot | Ne |
| WiFi | Da |
| LTE | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Boja detaljni opis | mat siva |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Prednja kamera | 4MP |
| Boja | Siva |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Veličina ekrana | 7.6" |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Blic | Da |
| Format ekrana | 23:9 |
| Masa (g) | 253 g |
| Ostale karakteristike | prednji ekran potpuno aktivan (touch), super AMOLED, 6.3'', sa kamerom 10MP; podrška za S olovku |
| Radio/MP player | Ne |
| Baterija integrisana | Da |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 12 GB |
| Rezolucija ekrana | 1856 x 2160 |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | HDR |
| Otporan na vodu i prašinu | Da |
| Procesor | Snapdragon |
| Brzina procesora | 1x3.6GHz&4x2.8GHz&3x2.0GHz |
| NFC | Da |
| Tip ekrana | Dynamic AMOLED |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Vrsta USB-a | Type-C |
Plaćanje na rate
Rata već od: 51.14EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>108MP AI sistem kamera</li><li>Procesor: Mediatek...
SAMSUNG S24 FE 5G 8GB/256GB Graphite SM-S721BZKGEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana