Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
SAMSUNG Galaxy Z Fold7 12GB/256GB Blue Shadow SM-F966BDBBEUC
Maloprodajna cijena: 1923.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 560.00EUR
1539.00
EUR
2099.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | preklopni |
| Glavni ekran | |
| dijagonala: 8" | |
| rezolucija: 2184 x 1968 pix | |
| tip ekrana: Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, ~407 ppi | |
| Pomoćni ekran | |
| dijagonala: 6,5" | |
| rezolucija: 2520 x 1080 pix | |
| tip ekrana: Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz | |
| SIM slot | Dual SIM |
| Nano-SIM + eSIM | |
| eSIM + eSIM | |
| Nano-SIM + Nano-SIM | |
| Operativni sistem | Android 16, One UI 8 |
| Procesor | Octa-Core (2x4,32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3,53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Čipset | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| Grafika | Adreno 830 |
| RAM memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Zadnja kamera | |
| 200 Mpix, f/1,7, 24mm (wide), 1/1,3", 0,6µm, multi-directional PDAF, OIS | |
| 10 Mpix, f/2,4, 67mm (telephoto), 1/3,52", 1,12µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom | |
| 12 Mpix, f/2,2, 123°, 12mm (ultrawide), 1/3,2", 1,12µm | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 8K@30fps, 4K@60fps, 1080p@60/120/240fps (gyro-EIS), 720p@960fps (gyro-EIS), HDR10+ | |
| Prednja kamera | 10 Mpix |
| 10 Mpix, f/2,2, 24mm (wide), 1/3,0", 1,22µm | |
| HDR | |
| Video: 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS | |
| Senzori | |
| otisak prsta (bočno montiran) | |
| akcelerometar | |
| žiroskop | |
| kompas | |
| barometar | |
| senzor blizine | |
| senzor ambijetalnog osvetljenja | |
| Samsung DeX (desktop experience support) | |
| Ultra Wideband (UWB) support | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth 5.4, A2DP, LE, aptX HD | |
| GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS | |
| NFC | |
| USB Type-C 3.2, OTG | |
| Stereo zvučnici | |
| 32-bit/384kHz audio | |
| Tuned by AKG | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | Li-Po 4400 mAh |
| Snaga punjenja | |
| 25 W žično, QC2.0, 50% in 30 min | |
| 15 W bežično | |
| 4,5 W obrnuto bežično | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Otpornost na prašinu i vodu IP48 (prašina do 1 mm, potopljiva do 1,5 m tokom 30 minuta) | |
| Dimenzije | |
| rasklopljen: 143,2 x 158,4 x 4,2 mm | |
| sklopljen: 72,8 x 158,4 x 8,9 mm | |
| Težina | 215 g |
| Boja | plava (Blue Shadow) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 50.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Digitalni bežični telefon sa osvijetljenim displejom Vrijeme punjenja: 7h Vrijeme razgovora: 15h
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana