Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 315.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
252.35 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Boja Tablet | Siva |
| Prednja kamera | 5 MP |
| GPS | Da |
| Masa (g) | 477g |
| Operativni sistem | Android |
| 4G(LTE) | Ne |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Broj jezgara | Octa core |
| Futrola | Ne |
| HDMI | Ne |
| Izlaz za slušalice | Da |
| Tastatura | Ne |
| Mikrofon | Da |
| Zadnja kamera | 8 MP |
| Boja detaljni opis | Mat siva |
| Procesor | MediaTek |
| Radni takt procesora | x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Rezolucija | 1920 x 1200 |
| Tip panela | TFT |
| Zvučnici | Stereo |
| WWAN | Ne |
| Baterija (mAh) | 7040 mAh |
| Naziv procesora | Mediatek Dimensity 7300 |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 168.7 x 257.1 x 6.9 mm |
| RAM memorija | 6 GB |
| Dijagonala ekrana | 11" |
| Mogucnost poziva | Ne |
| WiFi | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ključne karakteristike: 3.2K 144Hz ekranProcesor: Snapdragon® 7+ Gen 3 Mobile PlatformVelika baterija od 8850mAh...
XIAOMI Redmi Pad 2 4GB/128GB WiFi Graphite Gray VHU5659EU
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana