Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
SAMSUNG Galaxy Watch 8 Classic 40 mm Silver
Maloprodajna cijena: 473.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
379.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Veličina ekrana | 1.34" (34.03 mm) |
| Gustina ekrana | 327 ppi |
| Mogućnost obavljanja poziva | Da |
| Napomena o pozivima | Bluetooth telefonski pozivi |
| Osetljiv na dodir | Da |
| Karakteristike ekrana | Veličina ekrana: 1.34" Rezolucija: 438 x 438 px Gustina ekrana: 327 ppi Osvetljenje: 3000 niti Tip ekrana: Amoled |
| Operativni sistem | Wear OS 6 Kompatibilan sa Android 11 OS i novijim |
| Interna memorija | 32 GB |
| RAM (memorija) | 2 GB |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Bluetooth v5.3 |
| Baterija | 325 mAh |
| Trajanje baterije | do 30 sati |
| Uzrast | Odrasli |
| SIM kartica | Ne |
| Senzori | Senzor otkucaja srca (sa senzorom kiseonika u krvi) Akcelerometar Žiroskop Senzor ambijentalnog svetla Elektronski kompas Barometar Senzor temperature Praćenje sna Praćenje stresa |
| Vodootpornost | 5 ATM |
| Ostale karakteristike | Mikrofon Haptic motor Rotating Bezel Quick button |
| Boja kućišta | Srebrna |
| Boja narukvice | Bela |
| Materijal izrade kućišta | Armor Aluminijum |
| Dimenzije | 40.4 x 42.7 x 8.6 mm |
| Masa | 30 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Tip ekrana: AMOLED Touchscreen: Da Povezivost - Bluetooth: Da Ostale karakteristike - Dodatne funkcije: 100+ režima vežbanja,Brojač napravlj...
Materijal (kaiš): Silikon • Vrsta ekrana: TFT • Povezivost: Bluetooth • Trajanje baterije: 168 sati ( 7-10 dana)• Kapacitet baterije: 300mAh• Lithium...
Tip ekrana: AMOLED, Veličina ekrana: 1.43", Rezolucija ekrana: 466 x 466
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana