Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
SAMSUNG Galaxy Z Flip7 FE 8GB/256GB Black SM-F761BZKHEUC
Maloprodajna cijena: 1036.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 230.00EUR
829.00
EUR
1059.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | preklopni |
| Glavni ekran | |
| dijagonala: 6,7" | |
| rezolucija: 2640 x 1080 pix | |
| tip ekrana: Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak), ~426 ppi | |
| Pomoćni ekran | |
| dijagonala: 3,4" | |
| rezolucija: 748 x 720 pix | |
| tip ekrana: Super AMOLED, 60Hz, 1600 nits (peak) | |
| SIM slot | Dual SIM |
| Nano-SIM + eSIM | |
| eSIM + eSIM | |
| Nano-SIM + Nano-SIM | |
| Operativni sistem | Android 15, One UI 7 |
| Procesor | 10-Core (1x3,2GHz Cortex-X4 & 2x 2,9GHz Cortex-A720 & 3x 2,6GHz Cortex-A720 & 4x 1,96GHz Cortex-A520) |
| Čipset | Exynos 2400 (4 nm) |
| Grafika | Xclipse 940 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Zadnja kamera | 50 + 12 Mpix |
| 50 Mpix, f/1,8, 23mm (wide), 1/1,57", 1,0µm, dual pixel PDAF, OIS | |
| 12 Mpix, f/2,2, 13mm, 123° (ultrawide), 1/3,2", 1,12µm | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 4K@30/60fps, 1080p@60/120/240fps, 720p@960fps, HDR10+ | |
| Prednja kamera | 10 Mpix |
| 10 Mpix, f/2,2, 23mm (wide), 1/3,0", 1,22µm | |
| HDR | |
| Video: 4K@30/60fps | |
| Senzori | |
| otisak prsta (bočno montiran) | |
| akcelerometar | |
| žiroskop | |
| kompas | |
| barometar | |
| senzor blizine | |
| senzor ambijetalnog osvetljenja | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth 5.3, A2DP, LE | |
| GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS | |
| NFC | |
| USB Type-C 3.2, OTG | |
| Stereo zvučnici | |
| 32-bit/384kHz audio | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | 4000 mAh |
| Snaga punjenja | |
| 25 W žično, QC2.0, 50% in 30 min | |
| 15 W bežično | |
| 4,5 W obrnuto bežično | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Otpornost na prašinu i vodu IP48 (prašina do 1 mm, potopljiva do 1,5 m tokom 30 minuta) | |
| Dimenzije | |
| rasklopljen: 165,1 x 71,9 x 6,9 mm | |
| sklopljen: 85,1 x 71,9 x 14,9 mm | |
| Težina | 187 g |
| Boja | crna (Black) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 27.09EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana