Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
SAMSUNG Galaxy Watch 8 Classic BT Black SM-L500NZKAEUC
Maloprodajna cijena: 498.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 130.00EUR
399.00
EUR
529.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | 1,34" Super Amoled |
| Rezolucija i gustina | 438 x 438 pix, PPI 327 |
| Osvetljenje | do 3000 nita |
| Interna memorija | 64 GB |
| RAM (memorija) | 2 GB |
| Bluetooth® 5.3 | |
| GPS | L1+L5 2-pojasni GPS |
| One UI 8 Watch | |
| Vodootpornost | 5ATM + IP68 / MIL-STD-810H |
| Baterija | 445 mAh |
| Trajanje baterije | do 40 sati |
| Senzori | |
| senzor otkucaja srca (sa senzorom kiseonika u krvi) | |
| akcelerometar | |
| žiroskop | |
| elektronski kompas | |
| barometar | |
| senzor Temperature | |
| senzor ambijentalnog svetla | |
| 24-časovno praćenje otkucaja srca | |
| Praćenje kiseonika u krvi | |
| Praćenje sna | |
| Praćenje stresa | |
| Vežbe disanja | |
| Indeks AGE | |
| Indeks antioksidanasa | |
| Praćenje vežbanja i svakodnevnih aktivnosti | |
| Trener za trčanje | |
| Google Gemini tvoj je sposobni pomoćnik za razgovor | |
| Mikrofon | |
| Bluetooth telefonski pozivi | |
| Haptic Motor | |
| Rotirajući prsten | |
| Brzi taster | |
| SOS / prepoznavanje pada | |
| Galaxy Wearable i Samsung Health apps za preuzimanje | |
| Kompatibilnost | podržava samo pametne telefone sa Android 11 i novijim, sa Google Mobile Services* |
| Kućište | Nerđajući čelik |
| Dimenzije | 46,4 x 46 x 10,6 mm |
| Težina | 63,5 g |
| Boja | crna (Black) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 1.57 inča Rezolucija ekrana: 324 x 394 Operativni sistem: watchOS 26 Ostalo: 1.000 nita maksimalna osvetljen...
1.43" AMOLED HD display, Vodootporan, Trajanje baterije 12 dana
Ključne karakteristike: Kontrola pokretomPametne rute za trčanje, dvofrekventno GNSS pozicioniranjeeSIM komunikacija...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana