Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
SAMSUNG Galaxy Watch 7 40mm Green SM-L300NZGAEUC
Maloprodajna cijena: 289.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
231.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | 1,3" Super AMOLED, 2000 nits (peak) |
| Rezolucija | 432 x 432 pix, ~330 pp |
| Sapphire crystal | |
| Procesor | Penta-Core |
| Čipset | Exynos W1000 (3 nm) |
| Grafika | Mali-G68 |
| Memorija | 32 GB/2 GB RAM |
| Operativni sistem | Android Wear OS 4, One UI Watch 5 |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band 2,4/5 GHz | |
| Bluetooth 5.4, A2DP, LE | |
| GPS (L1+L5), GLONASS, GALILEO, BDS | |
| NFC | |
| Baterija | integrisana Li-Ion 300 mAh |
| Punjenje | bežično 10 W (Qi) |
| 50 m/5 ATM vodootpornost (IP68) | |
| MIL-STD-810H compliant | |
| IP6X otpornost na prašinu | |
| Senzori | |
| otkucaji srca | |
| akcelerometar | |
| žiroskop | |
| kompas | |
| barometar | |
| termometar (temperatura kože) | |
| Mikrofon | |
| Zvučnik | |
| Aluminijumski okvir 2 sa čvršćom otpornošću na padove i ogrebotine | |
| Narukvica | silikon |
| Dimenzije | 40,4 x 9,7 mm |
| Težina | 28,9 g |
| Boja | zelena (Green) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 1.96 inča Rezolucija ekrana: 496 x 416 Operativni sistem: watchOS 26 Ostalo: 2.000 nita maksimalna osvetljen...
1.43" AMOLED HD display, Vodootporan, Trajanje baterije 12 dana
Uživajte u aktivnom životu uz Xiaomi Smart Band 9 Pro! Svojim jedinstvenim i modernim dizajnom pristaje uz svaku modnu kombinaciju, a fluidnost u radu...
150+ fitnes režima Do 14 dana korišćenja pri jednom punjenju 1.74″ AMOLED ekran Cjelodnevno praćenje nivoa SpO2, kontinuirano praćenje sna, 24-...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana