Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Samsung NV68A1140BS/OL ugradna rerna, kapacitet 68l, konvekcija, LED displej, katalitička, siva
Maloprodajna cijena: 461.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
368.99 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Nezavisna ugradna rerna sa istinskom konvekcijom | |
| Rerna sa ventilatorom i katalitičkim čišćenjem | |
| Boja | srebrna |
| Širina | 59,5 cm |
| Zapremina | 68 l |
| Temperaturni opseg | 50 ~ 250 °C (Grill 1/2/3 level) |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja u klasičnom režimu | 0,99 kWh/cik |
| Potrošnja u ventilatorskom režimu | 0,80 kWh/cik |
| Način upravljanja | uvučena dugmad |
| Tip ekrana | LED/Ledeno plava |
| Gornji roštilj (ulaz/izlaz) | 1600/700 W |
| Donji roštilj | 600 W |
| Gornji grejač + konvekcija | |
| Donji grejač + konvekcija | |
| Veliki roštilj | |
| Konvekcija | 1800 W |
| Metoda čišćenja | Catalytic (1D) |
| Zaključavanje za sigurnost djece | |
| Tajmer za kuvanje | |
| Sat | |
| Unutrašnje svetlo | 25 W (Halogena/pozadi) |
| Tip vrata | otvaranje prema dole |
| Staklo na vratima rerne | trostruko |
| Materijal unutrašnjosti | keramički emajl |
| Pleh za pečenje | |
| Rešetka za pečenje | |
| Izvor energije | 230-240 V ~ 50 Hz |
| Izlazna energija | 2600 W(230 V) - 2800 W(240 V) |
| Dimenzije | 595 x 595 x 570 mm |
| Ugradne mere | 560 x 578 x 549 mm |
| Težina (neto/bruto) | 31,4/34,8 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.06EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana