Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 237.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
189.92 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Samsung monitor LS27FG502EUXEN | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 2560 x 1440 piksela |
| Pozadinsko osvetljenje | 300 cd/m2 |
| Tip panela | IPS |
| Zakrivljen ekran | Ne |
| Vreme odziva | 1 ms |
| Osvežavanje | 180 Hz |
| Kontrast | 1000:1 |
| HDR | HDR10 |
| Ultrawide | Ne |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Broj boja | 16,7 miliona |
| Priključci | |
| DisplayPort | |
| HDMI | |
| slušalice | |
| Zvučnici | Ne |
| Tilt | Da |
| Swivel | Da |
| Pivot | Ne |
| Opis adaptivne sinhronizacije | FreeSync, G-Sync kompatibilan |
| Tehnologije | Flicker Free |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 21 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem: 614 x 517,8 x 250,2 mm | |
| bez postolja: 614 x 361,8 x 45,7 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem: 4,1 kg | |
| bez postolja: 2,9 kg | |
| Težina pakovanja | 5,8 kg |
| Boja | Crna |
| Dodatno | |
| Maksimalna svetlosna efikasnost | 65,3% |
| Kabl za napajanje | 1,5 m |
| Digitalni ulaz signala | Da |
| Posebne karakteristike za igre | |
| Crna Ekvilajzer | |
| Virtuelna tačka ciljanja | |
| Super Arena Gejming UX | |
| Podešavanje visine nožice | 105,0 ± 5,0 mm |
| Funkcija nagiba nožice | 3,0º (±2,0º) ~ 25,0º (±2,0º) |
| Funkcija okretanja nožice | 45,0° (±3,0°) ~ +45,0° (±3,0°) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.21EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativ...
PHILIPS LED IPS Monitor 27E2N1110, 27inča, 1920x1080, 120Hz, 1500:1, 1 ms, VGA/HDMI, Anti-Glare, 3H
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana