Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Samsung QE43Q7FAAUXXH QLED TV 43", Q4 AI procesor, Vision AI Smart, Quantum Dot, Q-Symphony
Maloprodajna cijena: 593.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
475.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala | 108 cm |
| Veličina zaslona | 43 Inči |
| Rezolucija HD | Ultra HD |
| TV tuner | DVB-S/S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Pametne funkcije | HbbTV |
| Omrežne povezave | LAN |
| Boja | crna |
| Inteligencija televizije | smart TV |
| Frekvencija | 50 Hz |
| Operativni sustav | Tizen |
| Priključci | CI slot, Ethernet, HDMI, USB |
| HDMI ARC | eARC |
| Podržani HDR formati | HDR10+ |
| Izlazna snaga (RMS) | 20 W |
| Širina | 96.7 cm |
| Visina | 56.1 cm |
| Dubina | 5.9 cm |
| Težina | 7.1 kg |
| Širina zajedno sa stalkom | 96.7 cm |
| Visina uključujući stalak | 60.9 cm |
| Dubina zajedno sa stalkom | 19.1 cm |
| Težina uključujući stalak | 7.4 kg |
| Potrošnja energije (prosječna) | 53 W |
| Razmak rupa VESA | 200x200 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.52EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TCL 32S5K QLED TV 32" full HD, Android smart TV, slim dizajn bez okvira
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 55 inča (140cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: ULED Tip panela: Mi...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana