Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Samsung QE65LS03FAUXXH Frame QLED TV 65", Vision AI, Art mode, prilagodljivi ram, One Connect box
Maloprodajna cijena: 1848.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1479.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala | 165 cm |
| Veličina zaslona | 65 Inči |
| Rezolucija HD | Ultra HD |
| TV tuner | DVB-C, DVB-S/S2, DVB-T2 |
| Omrežne povezave | Bluetooth, LAN |
| Inteligencija televizije | smart TV |
| Frekvencija | 100 Hz |
| Operativni sustav | Tizen |
| Priključci | CI slot, Ethernet, HDMI, USB, USB-C |
| Izlazna snaga (RMS) | 40 W |
| Širina | 145.6 cm |
| Visina | 83.1 cm |
| Dubina | 2.4 cm |
| Težina | 22.4 kg |
| Širina zajedno sa stalkom | 145.6 cm |
| Visina uključujući stalak | 86.8 cm |
| Dubina zajedno sa stalkom | 26 cm |
| Težina uključujući stalak | 22.8 kg |
| Potrošnja u HDR-u (1000h) | 231 kwh |
| Potrošnja energije (prosječna) | 108 W |
| Razmak rupa VESA | 200x200 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 48.33EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tehnologija ekrana: LED, Dijagonala ekrana: 32" [ 81 cm ], Rezolucija ekrana: 1366 x 768 (HD Ready), Smart: da, Operativni sistem: Android, VESA stand...
Samsung UE43U8072FUXXH LED TV 43" ultra HD, smart TV, Dynamic Crystal Color, Air slim, smart remote
Samsung QE55S90FAEXXH OLED TV 55inča, Vision AI smart, NQ4 AI Gen3 processor, Motion Xcelerator 144Hz
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 65 inča (165cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: QLED Tip panela: VA...
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 75 inča (189cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip panela: IPS Pozadinsko osve...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana