Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ukupna neto zapremina: 344 l, Širina: 59 cm, Visina: 185 cm, No Frost, Kombinovani frižider, En. klasa: E
Maloprodajna cijena: 686.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
549.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Samostojeći frižider sa zamrzivačem dole | |
| Boja | inox |
| Visina | 185 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 65,8 cm |
| Tehnologija | No Frost |
| Ukupna zapremina | 344 l |
| Zapremina frižidera | 230 l |
| Zapremina zamrzivača | 114 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 8 kg/24 h |
| Čuvanje pri prestanku rada | h |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 254 kWh/god |
| Klimatska klasa | SN, N, ST, T |
| Nivo buke | 35 dB |
| Akustična klasa | B |
| Sredstvo za hlađenje (gas) | R600a |
| Tip ekrana | spoljnji |
| Ugrađeni WiFi | |
| Podrška za SmartThings aplikaciju | |
| Sveobuhvatno hlađenje (All-Around Cooling) | |
| Funkcija snažnog hlađenja | |
| Funkcija bez zamrzavanja | |
| Vrata s promenjivim smerom otvaranja | |
| Alarm za otvorena vrata | |
| Frižider | |
| LED svetlo | |
| broj polica: 4 (kaljeno staklo) | |
| broj polica u vratima: 3 | |
| broj fioka za voće i povrće: 1 | |
| posuda za jaja | |
| Zamrzivač | |
| broj fioka: 3 | |
| posuda za led | |
| Dimenzije ŠxVxD | 590 x 1850 x 658 mm |
| Neto/bruto težina | 66/69 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 17.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ukupna neto zapremina: 204 l, Širina: 55 cm, Visina: 143 cm, Kombinovani frižider, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 205 l, Širina: 60 cm, Visina: 185 cm, Samootapajući, Kombinovani frižider, En. klasa: E
Neo frost frižider frižider - Neo frost sistem hladjenja, energetska klasa E (A++)
Ukupna neto zapremina: 304 l, Širina: 59 cm, Visina: 186 cm, No Frost, Kombinovani frižideri, En. klasa: E
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana