Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Samsung RB34C7B5E12/EF Bespoke komb. frižider, 230l+114l, NoFrost, ŠxVxD:595x1853x658, white
Maloprodajna cijena: 827.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
661.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Samostojeći frižider sa zamrzivačem dole | |
| Boja | bijela |
| Visina | 185,3 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Dubina | 65,8 cm |
| Tehnologija | No Frost |
| Ukupna zapremina | 344 l |
| Zapremina frižidera | 230 l |
| Zapremina zamrzivača/komore | 114 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 8 kg/24 h |
| Čuvanje pri prestanku rada | 9 h |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 254 kWh/god |
| Klimatska klasa | SN, N, ST, T |
| Nivo buke | 35 dB |
| Akustična klasa | B |
| Sredstvo za hlađenje (gas) | R600a |
| Ugrađeni WiFi | |
| AI Energy način rada | |
| Sveobuhvatno hlađenje | |
| Funkcija bez zamrzavanja | |
| Unutrašnji displej | |
| Vrata sa promenjivim smerom otvaranja | |
| Alarm za vrata | |
| Vrsta vrata | BESPOKE |
| Frižider | |
| unutarašnje LED svetlo | |
| Metal Cooling Plate | |
| Optimal Fresh Zone | |
| funkcija snažnog hlađenja | |
| broj polica: 3 | |
| materijal polica: kaljeno staklo | |
| broj pregrada u vratima: 3 | |
| polica za vino | |
| broj fioka za voće i povrće: 2 | |
| kontrola vlažnosti (samo fioke) | |
| Zamrzivač | |
| Funkcija snažnog zamrzavanja | |
| Broj fioka: 3 | |
| Dimenzije ŠxVxD | 595 x 1853 x 658 mm |
| Neto/bruto težina | 72/75 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ukupna neto zapremina: 230 l, Širina: 59.5 cm, Visina: 185 cm, No Frost, Kombinovani frižider, En. klasa: F
Tip frižidera: Kombinovani, Kapacitet (neto): 193 l, Visina: 177 cm, Samootapajući, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 273 l, Širina: 50.5 cm, Visina: 150 cm, LowFrost, Kombinovani frižider, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 279 l, Širina: 60 cm, Visina: 203 cm, No Frost, Kombinovani frižideri, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 206 l, Širina: 55 cm, Visina: 143.6 cm, Kombinovani frižideri, En. klasa: E
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana