Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ukupna neto zapremina: 344 l, Širina: 59.5 cm, Visina: 185 cm, No Frost, Kombinovani frižideri, En. klasa: E
Maloprodajna cijena: 827.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
661.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Samostojeći frižider sa zamrzivačem dole | |
| Boja | crna |
| Visina | 185 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Dubina | 65,8 cm |
| Tehnologija | No Frost |
| Ukupna zapremina | 344 l |
| Zapremina frižidera | 230 l |
| Zapremina zamrzivača/komore | 114 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 8 kg/24 h |
| Čuvanje pri prestanku rada | 9 h |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 254 kWh/god |
| Klimatska klasa | SN, N, ST, T |
| Nivo buke | 35 dB |
| Akustična klasa | B |
| Sredstvo za hlađenje (gas) | R600a |
| All Around Cooling | |
| Ugrađen WiFi | |
| Digitalni inverter kompresor | |
| Tip ekrana | Internal |
| Tip vrata | BESPOKE |
| Reverzibilna vrata | |
| Alarm na vratima | |
| Frižider | |
| Power Cool funkcija | |
| unutrašnje LED svetlo: Top LED | |
| optimalna zona svežine | |
| broj polica (ukupno): 3 | |
| materijal za police: staklo | |
| kontrola vlažnosti (samo fioka) | |
| rešetka za vino | |
| broj pregrada u vratima: 3 | |
| broj fioka za povrće i voće: 2 | |
| pregrada za jaja (posuda za jaja) | |
| Zamrzivač | |
| Power Freeze funkcija | |
| broj fioka: 3 | |
| posuda za led | |
| Dimenzije ŠxVxD | 595 x 1853 x 658 mm |
| Neto/bruto težina | 72/75 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ukupna neto zapremina: 248 l, Širina: 60 cm, Visina: 201 cm, LowFrost, Kombinovani frižideri, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 210 l, Širina: 60 cm, Visina: 185 cm, Neo Frost, Kombinovani, En. klasa: E
SENCOR SCM 2224BL-EUE4 mini prenosni frižider
Ukupna neto zapremina: 460 l, Visina: 178.5 cm, No Frost, Side by side, En. klasa: D
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana