Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Samsung RM90F67CECEO SBS frižider sa francuskim vratima, 399l+255l, AI Home, Space max, 912x1853x731
Maloprodajna cijena: 3467.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2773.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Samostojeći frižider sa zamrzivačem dole | |
| Boja | crna |
| Visina | 183,3 cm |
| Širina | 91,2 cm |
| Tehnologija | hibridno hlađenje |
| Ukupna zapremina | 654 l |
| Zapremina frižidera | 399 l |
| Zapremina zamrzivača | 255 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 12 kg/24 h |
| Čuvanje pri prestanku rada | 8 h |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 363 kWh/god |
| Klimatska klasa | ST |
| Nivo buke | 35 dB |
| Akustična klasa | B |
| Sredstvo za hlađenje (gas) | R-600a |
| Ostalo | |
| WiFi i Bluetooth povezivanje | |
| SmartThings aplikacija | |
| UV filter za odstranjivanje mirisa | |
| Ekran od 9" | |
| Dispanzer za vodu i ledomat | |
| Frižider | |
| 4 police | |
| 2 fioke za povrće i voće | |
| 6 pregrada u vratima | |
| Dimenzije ŠxVxD | 912 x 1833 x 731 mm |
| Neto težina | 158 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 90.64EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ukupna neto zapremina: 215 l, Širina: 60 cm, Visina: 186 cm, No Frost, Kombinovani frižideri, En. klasa: F
Ukupna neto zapremina: 34 l, Širina: 41 cm, Visina: 56.2 cm, Frižider sa jednim vratima, En. klasa: E, Mini bar
Ukupna neto zapremina: 234 l, Širina: 60 cm, Visina: 186 cm, LessFrost, Kombinovani frižideri, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 190 l, Širina: 55 cm, Visina: 180 cm, Neo Frost, Kombinovani, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 249 l, Širina: 60 cm, Visina: 201 cm, Neo Frost, Kombinovani frižider, En. klasa: E
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana