Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Samsung RS65DG54M3SLEO side-by-side frižider, 417l+218l, NoFrost, ŠxVxD:912x1780x716, clean steel
Maloprodajna cijena: 1823.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1459.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Samostojeći Side By Side frižider | |
| Boja | Inox |
| Visina | 178 cm |
| Širina | 91,2 cm |
| Dubina | 71,6 cm |
| Tehnologija | No Frost |
| Ukupna zapremina | 635 l |
| Zapremina frižidera | 417 l |
| Zapremina zamrzivača | 218 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 15 kg/24 h |
| Čuvanje pri prestanku rada | 6 h |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 345 kWh/god |
| Klimatska klasa | SN, N, ST, T |
| Nivo buke | 37 dB |
| Akustična klasa | C |
| Sredstvo za hlađenje (gas) | R-600a |
| Ugrađeni WiFi | |
| Kompresor s tehnologijom digitalnog pretvarača | |
| Spoljašnji dozator za led i vodu | |
| Dozator sa filtrom za vodu | |
| Monohlađenje | |
| Funkcija bez zamrzavanja | |
| Funkcija snažnog hlađenja | |
| Funkcija snažnog zamrzavanja | |
| SpaceMax™ tehnologija | |
| Metal Cooling Duct | |
| Frižider | |
| unutrašnje LED svjetlo | |
| broj polica (kaljeno staklo): 4 | |
| broj pregrada u vratima: 5 | |
| polica za vino | |
| broj fioka za voće i povrće: 2 | |
| polica za jaja | |
| Zamrzivač | |
| unutrašnje LED svjetlo | |
| broj polica (kaljeno staklo): 4 | |
| broj pregrada u vratima: 2 | |
| broj fioka: 2 | |
| Napajanje | 220 - 240 V/50 Hz |
| Dimenzije ŠxVxD | 912 x 1780 x 716 mm |
| Neto/bruto težina | 112/119 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 47.68EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ukupna neto zapremina: 344 l, Širina: 59 cm, Visina: 185 cm, No Frost, Kombinovani frižider, En. klasa: E
Samsung RS65DG54M3SLEO side-by-side frižider, 417l+218l, NoFrost, ŠxVxD:912x1780x716, clean steel
Ukupna neto zapremina: 308 l, Širina: 60 cm, Visina: 186 cm, LowFrost, Kombinovani frižideri, En. klasa: E
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana