Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
SAMSUNG S24 FE 5G 8GB/256GB Graphite SM-S721BZKGEUC
Maloprodajna cijena: 811.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 160.00EUR
649.00
EUR
809.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,7" |
| Rezolucija | 1080 x 2340 (FHD+) |
| Tip ekrana | Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz, HDR10+, 1900 nits (peak), 16M boja |
| Corning Gorilla Glass Victus+ | |
| SIM slot | Dual SIM (SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / Dual eSIM) |
| Operativni sistem | Android 14, One UI 6.1 |
| Procesor | Deca-Core 3,1/2,9/2,6/1,95 GHz |
| Čipset | Samsung Exynos 2400e |
| Grafika | Xclipse 940 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširenje interne memorije | |
| Zadnja kamera | 50 + 12 + 8 Mpix |
| 50 Mpix, f/1,8, 24mm (wide), dual pixel PDAF, OIS | |
| 12 Mpix, f/2,2, 123° (ultrawide) | |
| 8 Mpix, f/2,4, 75mm (telephoto), PDAF, OIS | |
| Optical Zoom 3x, Optical quality Zoom 2x (Enabled by Adaptive Pixel sensor), Digital Zoom up to 30x | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| Slow Motion 240fps @FHD,120fps @FHD,120fps @UHD | |
| Video: 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 720p@960fps | |
| Prednja kamera | 10 Mpix |
| 10 Mpix, f/2,4, 26mm (wide) | |
| Video: 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps; gyro-EIS | |
| Senzori | |
| akcelerometar | |
| barometar | |
| senzor otiska prsta | |
| žiro senzor | |
| geomagnetni senzor | |
| holov senzor | |
| senzor svetla | |
| Virtuelno detektovanje blizine | |
| Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz+6GHz, HE160, MIMO, 1024-QAM, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth 5.3 | |
| GPS, Glonass, Beidou, Galileo, NavIC, QZSS | |
| NFC | |
| USB Type-C 3.2 Gen 1 | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | integrisana 4700 mAh |
| Snaga punjenja | |
| 25 W žično, PD, QC2, 50% za 30 min | |
| 15 W bežično | |
| obrnuto bežično | |
| Vreme rada | |
| vreme korišćenja Interneta (LTE): do 21 h | |
| vreme korišćenja interneta (Wi-Fi): do 21 h | |
| vreme reprodukcije video zapisa (sati, bežično): do 28 h | |
| vreme audio reprodukcije (sati, bežično): do 81 h | |
| Podržani formati | |
| video: MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM | |
| audio: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE | |
| Rezolucija reprodukcije videa | UHD 8K (7680 x 4320)@60fps |
| Podrška za Samsung DeX | |
| Podrška za SmartThings | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Dimenzije | 162 x 77,3 x 8 mm |
| Težina | 213 g |
| Boja | grafitna (Graphite) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.21EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
50MP pro-grade glavna kamera Leading Snapdragon® 8 Gen 1 120Hz AMOLED ekran Podržava brzo punjenje do 67W + wireless brzo punjenje do 50W
SAMSUNG Galaxy S26 12GB/256GB White SM-S942BZWGEUC
SAMSUNG Galaxy S25 FE 5G 8GB/128GB Icy Blue SM-S731BLBDEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana